KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13877081

nr 1387 7081

Oscar Keen

(1867-1949), Sverige

Oljemålning, Utkant av stad. Signerad, daterad -86. Olja på duk, 50x77 cm, oramad

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 mars 2021
kl 19:54:40